Treningsgrupper Friidrett

Treningsgrupper og oppmøte 2020/2021

Barneidrett  Årgang 2015-2016  

Treningsgruppen er full, men send en mail til marianne@gjesdal-il.com hvis du ønsker å stå på venteliste.

Tirsdag:         17.00-17.45– Oppmøte stadion

Trener:           Venke Lima – venkelima@gmail.com

Årgang:        2014

Tirsdag:         18.00-19.00 – Oppmøte stadion

Trener:           Stine Steinskog Bø – stine_steinskog@hotmail.com

Årgang:        2013

Tirsdag          18.00-19.00– Oppmøte stadion

Trener:           Gunvor Anita B. Kleppa – gunvor.kleppa@gjr.no

Årgang:        2012

Tirsdag          18.00-19.15– Oppmøte stadion

Trener:          Per Ivar Bergset – peri_bergset@yahoo.no

Årgang:        2011

Tirsdag          18.00-19.15– Oppmøte stadion

Torsdag         18.00-19.15– Oppmøte stadion

Trener:          Per Ivar Bergset – peri_bergset@yahoo.no

Trener:           Asbjørn Hjørnevik – asbjorn.hjornevik@gmail.com

Oppmann:     Caroline Espevik – caroline_espevik@hotmail.com

Årgang:        2010

Tirsdag          18.00-19.15– Oppmøte stadion

Torsdag         18.00-19.15– Oppmøte stadion

Trener:           Kjell Fjeldheim – kjell@conamica.no

Trener:           Asbjørn Hjørnevik – asbjorn.hjornevik@gmail.com

Oppmann:     Caroline Espevik – caroline_espevik@hotmail.com

Årgang:        2009

Tirsdag          18.00-19.15– Oppmøte stadion

Torsdag         18.00-19.15– Oppmøte stadion

Trener:           Kjell Fjeldheim – kjell@conamica.no

Trener:           Asbjørn Hjørnevik – asbjorn.hjornevik@gmail.com

Oppmann:     Caroline Espevik – caroline_espevik@hotmail.com

Årgang:        2008

Tirsdag          18.00-19.15– Oppmøte stadion

Torsdag         18.00-19.15– Oppmøte stadion

Trener:           Henning Borgersen – henningborgersen@gmail.com

Trener:           Asbjørn Hjørnevik – asbjorn.hjornevik@gmail.com

Oppmann:     Caroline Espevik – caroline_espevik@hotmail.com

Årgang:        2007

Tirsdag          18.00-19.15– Oppmøte stadion

Torsdag         18.00-19.15– Oppmøte stadion

Trener:           Henning Borgersen – henningborgersen@gmail.com

Trener:           Asbjørn Hjørnevik – asbjorn.hjornevik@gmail.com

Oppmann:     Caroline Espevik – caroline_espevik@hotmail.com

7.klasse og oppover 
Sprint – hekk -hopp – Oppmøte Stadion

Mandag:        18.00-19.30
Tirsdag:         18.00-19.30
Torsdag:        18.00-19.30
Søndag:        19.00-20.30


Trener:           Frode Vold- frodevold@hotmail.com

7.klasse og oppover

Kast – Oppmøte Stadion

Mandag:        18.00-19.30
Tirsdag:         18.00-19.30
Torsdag:        18.00-19.30


Trener:           Roy Liberg – roy.liberg@lyse.net

7.klasse og oppover

Ungdomsgruppen – Allidrett- Oppmøte stadion

Tirsdag:         18.00-19.15

Trener:           Eli Garvik Rasdal – eli.rasdal@gmail.com

Junior/Senior løpegruppe – Oppmøte stadion

Tirsdag:         18.00-1915

Trener:           Jørn Holmen – jorn.holmen@sandnesposten.no

Mosjonsgruppe – Oppmøte stadion

Tirsdag:         18.00-19.00

Torsdag:        19.30-20.30

Trener:           Wenche Idland – Wenche.Idland@sr-bank.no

Idrettsglede i breddeidrett og toppidrett. Det naturlige førstevalg innen idrettene volleyball, ski og friidrett for innbyggerne i Gjesdal kommune.